Lumpíkov - Rodinné a vzdělávací centrum
Menu

Pobytový tábor

Pokud si vaše děti přejít zažít o letních prázdninách dobrodružství ve formě celotáborovýc her, noční stezky odvahy, výletů, přirozeného pobytu v přírodě  silných přátelství, pobytový tábor je to pravé. Program připravují zkušení vedoucí a díky tomu si děti odvezou spoustu zážitků.

 

POBYTOVÝ TÁBOR AVENGERS

TMocný ultra padouch Thanos se zmocnil Kamenů nekonečna a chce ovládnout celý vesmír. Pouhým lusknutím prstů může vyhladit polovinu lidstva. Zabránit mu v tom mohou jen superhrdinové. Jsou naše jediná šance! Co se ale stane, když se poprvé s Thanosem ocitnou tváří v tvář? Pojďte to s námi zjistit!

Cílem je dětem ukázat, že volný čas jde trávit také jiným způsobem než v nákupních cetrech anebo na internetu. Prostřednictvím uceleného programu nabídneme dětem zážitkové činnosti, které budou zaměřeny na rozvoj jednotlivých technik a oblastí (motorické, senzorické, pohybové, dramatické atd.). Letní tábor bude probíhat v Prostřední Bečvě ve Škole v přírodě.

 

 

V ceně tábora je zahrnuto ubytování na 12 dní, strava 5x denně, celodenní pitný režim, materiál, zdravotnický a pedagogický dozor, odměny pro děti, doprava tam i zpět, pojištění.

Hlavní vedoucí tábora: Martin Jedlička

 

Jestliže máte zájem, napiště si o přihlášku, nebo nás v případě dalších dotazů kontaktujte na lumpikovtabor@gmail.com.

Frýdek-Místek