Lumpíkov - Rodinné a vzdělávací centrum
Menu

První běh vzdělávacího projektu Práce, děti a já II je úspěšně za námi

Délka čtení: 1 min., 48 sec.
První běh vzdělávacího projektu Práce, děti a já II je úspěšně za námi

První běh našeho vzdělávacího projektu Práce, děti a já II je úspěšně za námi. Všechny účastnice prošly jak skupinovým, tak individuálním vzděláváním a po celou jeho dobu na sobě pilně pracovaly.

Vidíme v tom velký smysl. Pomáháme ženám dodat sebevědomí, rozšířit jim povědomí o trhu práce, mají možnost si vyzkoušet, jak se budou prezentovat na pohovoru, jak napsat své životopisy, opráší si nebo nabydou nové znalosti z oblasti informační technologie a obchodní orientace. Vidět je na začátku a na konci je obrovský rozdíl. Vracíme ženy na trh práce s vyšším sebevědomím, ukotvené v sobě, namotivované a připravené znovu se vrátit do pracovního procesu s přesvědčením, že dokážou rodinný a pracovní život skloubit dohromady.

A jak dopadly účastnice z prvního běhu?

Zapsalo se 18 žen, z toho 15 úspěšně dokončilo vzdělávání s certifikátem a 9 z nich je v tuto chvíli zaměstnaných (6 je na formu flexibilního pracovního úvazku). 

Máme krásné zpětné vazby, kdy účastnice kurz například hodnotí:
"Děkuji moc za skvělou příležitost si rozšířit obzory a dozvědět se něco nového a taky poznat nové inspirativní lidičky."
"Je to perfektní kurz. Všem ho doporučuji."
"Ďakujem vám za vašu prácu. Meníte životy.❤️ Želám veľa spokojných účastníkov a mnoho ďalších projektov."

O toto vzdělávání je veliký zájem, což jde vidět hned i u druhého běhu, který je v plném proudu. Musely jsme ženy z kapacitních důvodů odmítat a odkazovat je na třetí a čtvrtý běh (třetí běh bude začínat srpen/září 24 a čtvrtý pak leden 25). Pokud už teď víte, že se chcete tohoto kurzu zúčastnit, kontaktujte nás už dopředu a zarezervujte si místo.