Lumpíkov - Rodinné a vzdělávací centrum
Menu

Od 1. 10. 2023 již na novém místě!

Délka čtení: 1 min., 42 sec.
Od 1. 10. 2023 již na novém místě!

Od 1. 10. 2023 nás najdete již na nové adrese: Národních mučedníků 586! Stěhování bylo náročné, ale díky pomoci i z řad našich příznivců se vše nakonec krásně a včas zvládlo. Společně jsme naše přestěhování také oslavili na Garden párty a rovnou tady také připojíme pár vzpomínek ???? ???? :

 

Bylo to skvělé! Vy jste byli skvělí! ???? Děkujeme všem, kteří se za námi stavili a oslavili s námi vstup do nové životní etapy. I těm, kteří chtěli, ale nevyšlo jim to. A zejména pak těm, bez kterých by to nešlo! ???? Bez našich klientů – rodičů a dětí dětské skupiny, malých i velkých účastníků všech našich kurzů, příměstských táborů a workshopů, všech žen, kterým jsme pomohli se vrátit na trh práce a lidem, které jsme podpořili při řešení jejich tíživé situace. ????

A hlavně by to nešlo bez našich ÚŽASNÝCH kolegyň. Současných, i bývalých. DĚKUJEME! ????

Zároveň je teď ideální chvíle připomenout, jak moc si vážíme spolupráce s Město Frýdek-Místek. Jsme rádi, že si na nás Petr Korč - primátor Frýdku≈Místku udělal čas a poctil nás svou návštěvou. ???? Stejně tak nás těší vzájemná spolupráce i s dalšími organizacemi jako je Dobrovolnické centrum ADRA Frýdek-Místek a Planeta - Montessori základní škola. A samozřejmě děkujeme i všem ostatním, kteří nás na naší cestě podporují. ????

Jeden velký dík závěrem posíláme i kapele Tykráso, která nám toto říjnové odpoledne zpříjemnila svou krásnou hudbou. ???????? Jak jsme psali hned v úvodu, bylo to prostě skvělé. ????