Lumpíkov - Rodinné a vzdělávací centrum
Menu

Reference

O tom, že aktivity Lumpíkova jsou prospěšné nejen dětem, ale také jejich maminkám, svědčí také jejich reference.

Vážená paní Petrušková, touto cestou bych Vám chtěla poděkovat za skvělý přístup všech v Lumpíkově. Za ochotu paní Madejové řešit jakýkoliv dotaz a celkově za její skvělou práci, paní Juráškové, Wiednerové, Brožové a Štipkové za to, s jakým entuziasmem dělají to, co dělají a samozřejmě Vám - díky komu se všechna ta dobrosrdečnost odráží ve všech Vašich projektech, a že posouváte hranice Lumpíkova (vč. skupinky) stále dál. Jako každý rodič jsme i my těžce prožívali první dny našeho syna ve skupince. Po tom, co jsme viděli, jak kolegyně zvládají jeho začlenění do kolektivu, byly vždy moc milé a ochotné nám zasílat fotodokumentaci jeho prvních dnů ve skupince, aj. jsme byli přesvědčeni o tom, že jsme s výběrem udělali dobře. Také vytvoření FB skupinky, do které se dávají pravidelně fotky či videa z denních aktivit posunul Lumpíkov zase na jinou úroveň (oproti jiným skupinkám). Pro rodiče to je vždy zážitek (možná i uklidnění?) koukat, co jejich děti ve školce dělají a jak se jim tam ten den daří a pokaždé, když se o tom někde zmíním, tak maminky žasnou (a závidí - v dobrém :) ) Ještě jednou velký dík, co nejen pro děti, všechny děláte!

- Maminka dětské skupiny -

Do projektu Práce, děti a já jsem šla s tím, že se chci naučit něco nového, oživit to, co jsem za těch pět let zapomněla a samu sebe začít vnímat zase jako ženu před mateřstvím – plnou sebejistoty. Projekt mi dal vše! Na kurzu jsem poznala maminky, které měly téměř stejné starosti jako já, a přece byla každá jiná. Hodně jsme se spřátelily a navzájem si předaly zkušenosti.

Díky kurzu jsem si vyšperkovala svůj životopis, motivační dopis a zlepšila IT dovednosti i angličtinu. A co víc! Lumpíkov mi pomohl najít práci! Jsem mu opravdu vděčná, protože díky němu jsem si dokázala, že to prostě JDE, jen je třeba chtít  A hlavně… Jde to i s dětmi, které si hrají, zatímco vy se vzděláváte! Běžte do toho taky! Hodně štěstí.

- Barbora Bortelová -

Během mateřské dovolené jsem často mívala deprese a také jsem téměř úplně ztratila sebevědomí. Pak mi jedna kamarádka doporučila kurz Práce, děti a já a od té doby se mi doslova změnil život. Nejen, že jsem poznala spoustu inspirativních žen (maminek) s podobnými náladami, ale také jsem díky skvělým lektorkám, koučkám, mentorkám a psycholožkám získala zpět své ztracené sebevědomí, zdokonalila svou angličtinu, a ještě se naučila spoustu dalších nových věcí.

Když se pak objevila možnost zúčastnit se navazujícího kurzu Manažerská akademie pro ženy, neváhala jsem ani minutu a opět se přihlásila. Dnes jsem díky těmto kurzům úspěšná sebevědomá manažerka a maminka dvou šťastných dětí. Děkuji za to, že jste a že jste mi pomohly být lepší maminkou a ženou!

- Kateřina Kocincová -

Školička Lumpíkov nabízí přesně to, co od dětské skupiny očekávám. Laskavý a respektující přístup učitelky a chůviček, dostatek podnětů pro rozvoj dítěte (hodně času venku, angličtina, pěkné prostředí), malý kolektiv dětí, poloha v centru města se snadnou dostupností. Dcera má pět let a do Lumpíkova začala chodit na jeden den v týdnu, když jí byly dva roky. Postupně jsme přidávali další dny. Všechno jsme v pohodě zvládli a dcera se do Lumpíkova pokaždé těší.

- Markéta Ubíková -

Do projektu Práce, děti a já jsem se přihlásila i proto, že jsem uvažovala o změně v kariéře po RD. Oživila jsem si IT znalosti a anglický jazyk. Dozvěděla jsem se spoustu odborných věcí, jak sladit rodinu s profesním životem. Mohla jsem absolvovat psychoterapeutická sezení, která mi pomohla najít směr.

Nejvíc však bylo to sdílení s ostatními účastnicemi a uvědomění, že většina nás žen, které se stanou matkami, jsou na tom v období mateřské podobně. Všechny o sobě určitým způsobem pochybujeme, všechny řešíme své rozličné životní situace. Díky tomuto projektu mi došlo, že v tom nejsem sama a že je to přirozené. Přijala jsem fakt, že už nejsem mladá a svobodná holka a že jsem mnohem více. Odstartovala moje životní cesta seberozvoje, která mě naplňuje. Mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale nebýt všech, kteří mi pomáhali, kdo ví, kdo bych byla.

- Martina Nováková -

Do projektu Práce, děti jsem se přihlásila i proto, že jsem uvažovala o změně v kariéře po RD. Oživila jsem si IT znalosti a anglický jazyk. Dozvěděla jsem se spoustu odborných věcí, jak sladit rodinus profesním životem. Mohla jsem absolvovat psychoterapeutická sezení, která mi pomohla najít směr. Nejvíc však bylo to sdílení s ostatními účastnicei a uvědomění  si, že většina nás žen, které se stanou matkami, jsou na tom v období mateřské podobně. Všechny o sobě určitým způsobem pochybujeme, všechny řešíme své rozličné životní situace. Díky tomuto projektu mi došlo, že jsem mnohem více. Odstartovala moje životní cesta seberozvoje, která mě naplňuje. Mám před sebou ještě dlouho cestu, ale nebýt všech, kteří mi pomáhali, kdo ví, kdo bych byla

- Petra Polochová -