Lumpíkov - Rodinné a vzdělávací centrum
Menu

Kdo jsme

Aktivity Lumpíkova má na starosti tým nadšených žen, které jsou zároveň také maminkami malých dětí.

 

Petra Petrušková – ředitelka, mentorka, kariérová poradkyně, kouč

Zakladatelka a ředitelka Lumpíkova. Optimistka za každých okolností, chrlič vizí a nápadů. Má skvělý odhad na lidi. Nic není nemožné, vše se dá vyřešit a zvládnout. Díky svému nadšení do celého projektu a přesahu do personalistiky může nyní Lumpíkov zaměstnávat handicapované, pomáhat ženám po mateřské nebo rodičovské dovolené hledat práci a mnoho dalšího. Prostě nejlepší šéfová na světě.

​​​​​​

Petra Petrušková

Veronika Madejová – projektová manažerka, dotační specialista​​​​​

Projektová manažerka, pravá ruka paní ředitelky. Odbornice na čísla a milovnice excelu. Ovládá tajemství administrace evropských dotací a organizaci čehokoliv. Když je potřeba zaskočí ve školičce nebo u flipchartu.

​​​​​​

Veronika Madejová

Veronika Šebestová – projektová manažerka, dotační specialista

Je to člověk, který dokáže všechno zorganizovat, zařídit a nic pro ni není problém. V Lumpíkově se stará o projekty a shání peníze na jeho činnost. Je to skautka milující děti, přírodu a spravedlnost.

​​​​​​

Veronika Šebestová

Zuzana Štefková – koordinátorka dětské skupiny, projektová manažerka

Úspěšná manažerka, která během rodičovské dovolené dostala možnost pracovat v Lumpíkově jako koordinátorka dětské skupiny. Našla místo, které spojuje vše, co má ráda. Organizaci, plánování a kontakt s lidmi. Ráda se učí novým věcem, takže se účastní také kurzů, které Lumpíkov pořádá.​​​​​​

Zuzana Štefková