Lumpíkov - Rodinné a vzdělávací centrum

Účetní do prostředí klientské firmy - Převážná část práce z domu

Hledá se účetní

rádi bychom do našeho týmu přivítali novou kolegyni, či kolegu na pozici účetní a to ať už na plný či zkrácený úvazek

Náplň práce:

Co Vám můžeme nabídnout:

Co očekáváme od Vás:

Bude skvělé když budete mít zkušenost také s:

Budeme se těšit na Vaši reakci.

Informace o pozici

Společnost
KR GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, odštěpný závod
Adresa
Radlická 608/2, Praha – Smíchov

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc

Benefity: Children-friendly office, Dog-friendly office, Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Práce převážně z domova, Rozjezd zcela nového projektu, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, Účast na zahraničních konferencích, Dovolená 5 týdnů, Mobilní telefon, Notebook

Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)

Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné i pro: neslyšící, tělesně postižení, vozíčkáři.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

KR GROUP, Kateřina Ševčíková
775 262 052

Kontakt

Vybrat soubor Soubor nevybrán
* - povinné položky