Lumpíkov - Rodinné a vzdělávací centrum
Menu

Hledáme k sobě parťačku / parťáka

Hledáme k sobě parťačku / parťáka! 

V Lumpíkově jsme se rozhodly, že budeme měnit Frýdek – Místek k lepšímu. Děláme projekty na podporu žen (po mateřské a rodičovské, samoživitelky), bojujeme proti domácímu násilí, doučujeme Ukrajince češtinu, děláme volnočasové aktivity pro děti a připravujeme projekt na vzdělávání dětí. A právě na tento projekt hledáme posilu.

Pozice je vhodná pro maminky / tatínky na rodičovské dovolené, protože se jedná o práci na dohodu. Ideální kandidát rád pracuje s dětmi (a umí to ????), má koordinační dovednosti, dovede pracovat v excellu a nebojí se trochu papírování. Velkou výhodou je vystudované učitelství či podobný obor.

Co bude u nás dělat?

Základem bude projekt na doučování dětí – navázání spolupráce se školami (s naší pomocí), koordinace doučování, komunikace jak se školou, tak rodiči dětí, zajištění lektorů na doučování, vyúčtování projektu.  Cílem je dělat věci jinak, tak, aby děti bavily a posouvaly.

Výhoda – pokud vás baví, umíte a máte možnost, není však podmínkou:

Nabízíme velkou flexibilitu, příjemný kolektiv, možnost vzít děti do práce, pracovat částečně z domu. Pokud se na vás budeme moci spolehnout, budete mít volné ruce. A hlavně vám dáme prostor dělat skvělé věci pro Frýdek – Místek. 

Chcete se k nám přidat? Tak pošlete životopis na info@lumpikov.cz

Lumpíkov z.ú., Tř. T. G. Masaryka 1108, 738 01 Frýdek-Místek

Kontakt

Vybrat soubor Soubor nevybrán
* - povinné položky