Lumpíkov - Rodinné a vzdělávací centrum
Menu

Dětské tábory Frýdek-Místek 2023

Přihlaste své děti na tábor, ať si léto náležitě užijí! Ať už vyberete příměstský nebo pobytový, o zábavu budou mít postaráno. Stojíme si za tím, že by se měly věnovat především venkovním aktivitám, pokud to je možné, proto na našich táborech tráví 90 % času venku v přírodě.

Příměstský tábor 

Starosti s organizací zábavy a aktivit pro děti v době letních prázdnin hoďte na chvíli za hlavu. Právě pro tyto případy jsme tady my a naše příměstské tábory. Děti během nich vyrazí na výlety po okolí, vytvoří si nová přátelství, zahrají si mnoho her, a navíc budou trávit dostatek času venku.

V minulých letech jsme si například zajeli na hrad Hukvaldy, Palkovické hůrky a k přehradě Olešná, kde jsme opékali párky. Také jsme zorganizovali vzdělávací návštěvy u hasičů a policistů se zaměřením na prevenci. V horkém počasí jsme využili příležitosti ke koupání a navštěvovali blízká venkovní hřiště. Letos se děti můžou těšit napřiklad na výlet na Ondřejník, nebo na Visalaje na Bílý kříž, každý pátek tvoření vlastního talismanu, na koně nebo návštěvu Minizoo, celým táborem děti bude provázet skřítek Lumpíček, kterému budou děti pomáhat plnit úkoly. Tábory jsou pod hlavním vedením Lucie Hruškovské, naši skvělé lektorky kroužku Tanečky pro děti.

V roce 2023 s Lumpíkovem za poznáním a v pohybu!

Turnusy léto 2023

1. turnus - 10.–14. 7. 2023  OBSAZENO

2. turnus - 17.–21. 7. 2023 OBSAZENO

3. turnus - 24.–28. 7. 2023 POSLEDNÍ DVĚ MÍSTA

4. turnus - 7.–11. 8. 2023 OBSAZENO

5. turnus - 14.–18. 8. 2023 OBSAZENO

6. turnus - 21.–25. 8. 2023 OBSAZENO

7. turnus - 28.–1. 9. 2023 OBSAZENO

Pobytový tábor

Pokud si vaše děti přejí zažít o letních prázdninách dobrodružství ve formě celotáborových her, noční stezky odvahy, výletů, přirozeného pobytu v přírodě a silných přátelství, pobytové tábory jsou to pravé. Program připravují zkušení vedoucí a díky tomu si děti odvezou spoustu zážitků.

 

Pro více informací nás kontaktujte na info@lumpikov.cz.

Frýdek-Místek