Lumpíkov - Rodinné a vzdělávací centrum
Menu

Dětský klub

Dětský klub je tady pro děti prvního stupně základní školy, aby o ně také po skončení školní družiny bylo postaráno, než rodiče skončí v práci.

Tento projekt je plně hrazen ze zdrojů Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu, je tedy pro rodiče zadarmo.

Klub zajišťuje dětem trávení volného času po vyzvednutí ze školní družiny – vaše dítě vyzvedneme a připravíme program na zbytek odpoledne. Co nejvíc času budeme trávit venku běháním, skákáním, hrami. Při nepřízni počasí navštívíme knihovnu či vyndáme stolní hry a tvoření u nás v Lumpíkově. Naše prostory jsou kromě učebny vybaveny i malou tělocvičnou.

Nabízíme respektující přístup a podnětné prostředí. Cílem Lumpíkova je, aby se u nás děti cítily dobře a zároveň se rozvíjely. Naše pečovatelky mají bohaté zkušenosti s vymýšlením zajímavých a tvůrčích aktivit pro děti jak ze svého osobního života, tak také ze školních družin nebo třeba z lumpíkovských projektů.

Kapacita dětského klubu je max. 25 dětí.

Provozní doba je od 13:30 do 17:00 každý pracovní den. V době ředitelského volna se jedná o čas od 8:00 do 20:00.

Službou dětského klubu podporujeme zaměstnatelnost a zaměstnanost rodičů, proto je k přihlášce potřeba přiložit potvrzení od zaměstnavatele (nebo potvrzení o procesu vzdělávání nebo absolvující rekvalifikace, potvrzení z úřadu práce).

Pro více informací nás kontaktujte:

Lucie Tesarčíková
info@lumpikov.cz
+420 775 204 032