Lumpíkov - Rodinné a vzdělávací centrum
Menu

Kdo učí vaše děti

O vaše děti se starají zkušené pedagožky a chůvičky, které jsou samy maminkami. Proto mají nejen pochopení, ale také ví, jak připravit dětem skvělý program, který je bude nejen bavit, ale také rozvíjet.

 

Monika Jurášková – pedagog

Naše zkušená paní učitelka. Monika má dlouholetou praxi ze státních školek. Vystudovala pedagogickou fakultu na Ostravské univerzitě. Vzdělala se v Hejného metodě a metodě dobrého startu (grafomotorika pro předškoláky). Absolvovala kurz Respektovat a být respektován. Je klidná za každých okolností a děti ji milují.

Monika Jurášková

Marcela Brožová – chůva

V rámci Lumpíkova pracovala 6 let jako chůva v herničce. Baví ji práce s dětmi, proto neváhala a udělala si rekvalifikační kurz chůvy, aby se mohla věnovat dětské skupině. Zúčastnila se také kurzu Respektovat a být respektován. Děti ji mají rády, nezkazí žádnou legraci, je ochotná a přátelská.

Marcela Brožová

Zuzana Štípková – asistent pedagoga

Naše skvělá angličtinářka. Plně využíváme její zkušenosti z lesní školky a chuť vnášet do fungování nové přístupy a vhledy. Děti s ní milují cvičení jógy..

​​​​​​

Zuzana Štípková

Zuzana Wiednerová – chůva

V Lumpíkově pracuje už od jeho vzniku, tedy od roku 2014. Pomáhala v herničce a každé léto vedla příměstské tábory. Miluje děti, proto absolvovala rekvalifikační kurz chůvy a ošetřovatelky a od roku 2018 pracuje v dětské skupině. Prošla si mimo jiné kurzem první pomoci. Díky její vstřícnosti a ochotě pomoci si ji oblíbily nejen děti.

Zuzana Wiednerová