Dětský klub

DĚTSKÝ KLUB LUMPÍKOV


Nově nabízená služba pro děti 1. stupně základní školy po skončení školní družiny.

Dětský klub je plně hrazen ze zdrojů Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu, je tedy pro rodiče zadarmo. Klub zajišťuje dětem trávení volného času po vyzvednutí ze školní družiny – Vaše dítě vyzvedneme a připravíme program na zbytek odpoledne. Co nejvíc času budeme trávit venku běháním, skákáním, hrami. Při nepřízni počasí navštívíme knihovnu či vyndáme stolní hry a tvoření u nás v Lumpíkově. Naše prostory jsou kromě učebny vybaveny i malou tělocvičnou.

Tým, který se postará o Vaše dítě, má zkušenosti s vedením dětí, obě zaměstnankyně pracovaly mimo jiné i ve školní družině.

Nabízíme respektující přístup, podnětné prostředí. Našim cílem je, aby se u nás děti cítily dobře a zároveň se rozvíjely.

Službou dětského klubu podporujeme zaměstnatelnost a zaměstnanost rodičů, proto k přihlášce je potřeba potvrzení od zaměstnavatele (nebo potvrzení o procesu vzdělávání nebo absolvující rekvalifikace, potvrzení z úřadu práce).

Kapacita dětského klubu je max. 25 dětí. Provozní doba je od 16:30 do 20:00 každý pracovní den v době ředitelského volna od 8:00 do 20:00.


Více informací:

Veronika Madejová

madejovalumpikov@gmail.com

776 802 351

Fotogalerie

Dětský klub
Dětský klub
Dětský klub

Ke stažení

frame-scrollup