Aktuality

POSLEDNÍ DVĚ VOLNÁ MÍSTA DO KURZU TANEČNÍ LUMPÍCI!
17.01.2019 POSLEDNÍ DVĚ VOLNÁ MÍSTA DO KURZU TANEČNÍ LUMPÍCI!
Děti MINI (3-4 let) - PLNĚ OBSAZENO Děti (5-8 let) - DVĚ VOLNÁ MÍSTA Informace zasílejte na email - taneckylumpikov@post.cz
více
DIGITÁLNÍ ÚKLID
09.01.2019 DIGITÁLNÍ ÚKLID
Práce, rodina, domácnost. Denně řešíte desítky větších či menších úkolů a někdy už vám z toho jde hlava kolem? Digitální technologie vám mohou pomoci - přijďte si udělat digitální úklid.
více
SMART žena - moderní IT nástroje a jejich praktické využití
09.01.2019 SMART žena - moderní IT nástroje a jejich praktické využití
Svět se rychle mění - zaměstnavatelé, kolegové, naši kamarádi a naše děti očekávají, že umíme moderní IT nástroje používat a je na nás, abychom nebyly "out". Kurz Smart žena vám za pár hodin ukáže vše, co jste neměly čas a energii několik let sledovat.
více
SEBEVĚDOMÍ? Hravě!
07.01.2019 SEBEVĚDOMÍ? Hravě!
Zážitkový workshop s psycholožkou a koučkou Petrou Mařádkovou v sobotu 2.2. od 9:00 do 14:00 hodin.
více
workshopy pro malé dyzajnéry
04.12.2018 workshopy pro malé dyzajnéry
Rádi bychom Vám nabídli *Workhopy pro malé dyzajnery s Bárou*. Workshopy se uskuteční v Lumpíkově v rámci Dětského klubu, na každém workshopu si děti vytvoří svůj výrobek.
více
Angličtina s Anetou a hlídáním dětí
15.11.2018 Angličtina s Anetou a hlídáním dětí
Jste stálí začátečníci? Chcete se zlepšit v konverzaci, abyste se na dovolené cítili dobře? Využijte volné hodiny výuky angličtiny s Anetou. Každou středu nabízíme volné časy od 9:00, od 10:00 a 11:00.
více
Sbírka výtvarných potřeb
14.05.2018 Sbírka výtvarných potřeb
Po návštěvě dětského oddělení Nemocnice Frýdek-Místek jsme zjistili, že na oddělení jim chybí barevné papíry, fixy a tužkové baterky. Tyto věci používají na tvoření s dětmi, aby jim pobyt v nemocnici rychleji utíkal a nebylo jim tak smutno. Prosím, pomozte nám zabavit naše děti v naší frýdecké nemocnici. Víc lidí víc pomůže ... barevné papíry, fixy a baterky noste k nám do Lumpíkova a společně to potom předáme. Fotky z předchozí sbírky přidávám .... děkuji moc všem za sdílení a pomoc, dětí se v nemocnici vystřídá hodně.
více
TANEČNÍ VIDEOKLIP DĚTÍ OD 3 let Z KURZU TANEC HROU
28.07.2017 TANEČNÍ VIDEOKLIP DĚTÍ OD 3 let Z KURZU TANEC HROU
Od září nabírame nové děti do kurzu od 3 let! Už zbývá posledních pár míst! Více informací najdete na našich stránkách, popř. pište na e-mail - adelaocadla@seznam.cz
více
frame-scrollup